جمعه, 4 مهر 1399
  • ساعت : ۷:۴۵:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ 
  • کد خبر : ۳۰۳۲
اقدامات شهرداری عجب شیر با همكاری شورای اسلامی شهر عجب شیر در راستای مبارزه با ویروس كرونا در سطح شهر
استمرار عملیات ضدعفونی کردن معابر و امکانات شهری از سوی شهرداری عجب شیر

شهردار عجب شیرگفت: شهرداری با بکارگیری تمام امکانات خود آمادگی لازم جهت هرگونه همکاری به منظور مقابله با ویروس کرونا را دارد و عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر ، اماکن و تجهیزات در سطح شهر تا ریشه‌کنی این ویروس استمرار خواهد داشت.
رضا رحمت الهی در گفتگو با خبرنگارصدا وسیما اظهار کرد : از اولین روزهای شروع کرونا در عجب شیر اکیپ های با تانکرهای حاوی مواد ضدعفونی کننده معابر به خصوص فضاهای پر تردد شهر از جمله ادارات، درب بانک‌ها، ورودی و داخل بازارها، مکان‌های اداری عمومی و پاساژها و اماکن که امکان آلودگی بیشتری دارد را ضدعفونی می‌کنند تا گندزدایی را به صورت وسیع‌تر انجام شود.
شهردار عجب شیر با اشاره به اینکه 22نفر ازکارکنان شهرداری در اختیار ستاد مقابله با فاصله گذاری اجتماعی فعالیت می کنند گفت: دستورالعمل‌های مختلفی برای تمام کارگان در بخش‌های مختلف حمل زباله، رفت و روب و حتی کارگران فضای سبز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صادر و بر این اساس استفاده از ماسک و دستکش به صورت الزامی تاکید شده و نظارت مستمر بر این موضوع در حال انجام است.
وی با بیان اینکه 2هزارو500لیتر محلول ضد عفونی توسط شهرداری تهیه شده است افزود:این مقدار محلول هم در سطح شهر و هم در اختیار سایر ارگان ها که عملیات ضد عفونی انجام می دهند در اختیار آنان گذاشته شده است.
وی با اشاره به اجرای مرحله دوم طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند از همشهریان درخواست کرد نسبت به موازین رعایت بهداشتی توجه کنند.
وی افرود:ازکلیه زحمات مجموعه شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری و خدمات شهری و آتش نشانی همکاری لازم را در راستای مقابله با ویروس کرونا در سطح شهر انجام می دهند تقدیر و تشکر کرد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0