• ساعت : ۱۱:۰:۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ 
  • کد خبر : ۳۰۸۶
    /  2
بسیجی یعنی علی كه تمام وجودش وقف اسلام بود
بسیجی یعنی علی كه تمام وجودش وقف اسلام بود. حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) بسیج حاصل بصیرت ،دور اندیشی وهوشمندی رهبربزرگ ومعمار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بوده كه در پنجم آذرماه ۱۳۵۸ تاسیس و عملیاتی شد.

بسیجی یعنی علی که تمام وجودش وقف اسلام بود.      حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)

بسیج حاصل بصیرت ،دور اندیشی وهوشمندی رهبربزرگ ومعمار کبیر انقلاب اسلامی  حضرت امام خمینی(ره) بوده که  در پنجم  آذرماه  ۱۳۵۸ تاسیس و عملیاتی شد. اکنون پس از گذشت سالیان متمادی و در طول این سالها نتایج آن به خوبی مبرهن و آشکار است.
ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی است که ما را می‌تواند به گوشه‌هایی از حیات معنوی او رهنمون و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان وارسته و معنوی را برای ما روشن سازد.
شهرداری عجب شیر ضمن تبریک هفته بسیج حضور فرمانده معظم کل قوا، سپاهیان و بسیجیان دریادل و با بصیرت، خانواده های گرانسنگ و معزز شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و آحاد ملت فهیم و بسیجی میهن، سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی و توفیق روز افزون بسیجیان و خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه خدمت به مردم شریف ایران زمین در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری از ایزد منان مسئلت دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0